Bungalow Sonora Golf 2 Habitaciones Maspalomas

Gran Canaria
Bungalow Sonora Golf 2 Leilighet *

Bungalow Sonora Golf 2 Habitaciones Maspalomas

27 Avenida Touroperador Kuoni, Maspalomas (Gran Canaria), Spania Se kart
Guests at Bungalow Sonora Golf 2 Habitaciones apartment will be able to enjoy activities in and around Maspalomas, like windsurfing, diving and mini golf. The accommodation comprises 2 bedrooms and 1 bathroom. The building features an aqua park and a golf course.
Aqualand Maspalomas Water Park is about 2.5 km away and Dunes of Playa del Ingles is 2.5 km from the venue. This property is located close to Mercadillo, 1 km from the city centre. El Nublo, Broncemar II and Healthy be Good are about 150 metres from the apartment.Playa El Veril`` Del Cochino = Strand der Schweinchen'' is also just a short walk away.
Gran Canaria airport is only 30 km away.Guests can plunge into an outdoor pool available on site.
+ Mer - Mindre
Hovedfunksjoner
  • Wi-Fi
  • Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  • Svømmebasseng
  • Sport aktiviteter
  • Spa og avslapning
  • Klimaanlegg
  • Tillatt med kjæledyr
  • + Mer

Kart

Turistattraksjoner i

Gran Canaria
Lokale severdigheter
  • Melodies - 1767 km
  • Der Imbiss - 2089 km
  • Kamelreiten - 1987 km
  • Calle Mar Mediterraneo - 2171 km
  • Christopher Columbus 24.May.1502 - 1833 km
  • GayCruise Gran Canaria - 2284 km
  • Caybeach Meloneras - 2290 km
  • Dunas Gran Canaria - 2109 km
Flyplasser
  • Gran Canaria flyplass - 28 km

Priser & Tilgjengelighet

Vennligst vent, vi sjekker ledige rom for deg.
Fasiliteter

Generell

  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Express-innsjekking/utsjekking
  • Ingen kjæledyr tillatt

Fritid

  • Utendørs svømmebasseng
  • Vannpark
  • Hageområde
  • Solarium
  • Vindsurfing
  • Dykking
  • Vandring
  • Golfbane
  • Fisketur

Romkomfort

  • Klimaanlegg
  • Terrasse
Hovedfunksjoner
  • Wi-Fi
  • Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  • Svømmebasseng
  • Sport aktiviteter
  • Spa og avslapning
  • Klimaanlegg
  • Tillatt med kjæledyr

Politikk

Innsjekking: fra 15:00 til 19:00
Utsjekking: fra 10:00 til 11:00
  • Barn og ekstra senger
  • Det er ingen ekstra senger på rommet.
Skriv inn datoene dine
Skriv inn datoene dine
Fr 3 Jul
Lø 4 Jul
Gjester
Søker etter hoteller i Gran Canaria